Teleskop centar logotip
549,00  1

Košarica

Sky-Watcher HAC 125 DX astrograf

729,00 

Opis

Potpuno novi Honders Advanced Catadioptric, ili HAC125DX Minigraph, najmanji je i najbrži astrograf koji možete pronaći.

Optički dizajn Honders Advanced Catadioptric maksimizira svoje staklo s hibridnim refrakcijskim i reflektirajućim površinama kako bi pružio najoštriji, najbrži i najlakši katadioptrijski mini astrograf (minigraf) koji je dostupan.

Sky-Watcher Honders Advanced Catadioptric (HAC) teleskop je sofisticirani, brzi astrograf dizajniran za brzo snimanje širokog vidnog polja u kompaktnom pakiranju. Za razliku od drugih malih refraktorskih astrografa, HAC125DX ima munjevito brzi žarišni omjer f/2 koji vam omogućuje snimanje slika 5 puta brže od standardne optike f/4.9. S ovakvom brzinom to znači više podataka u manje vremena i nema potrebe za automatskim vođenjem!

U usporedbi s originalnim HAC125, HAC125DX ima mehanizam stražnjeg fokusiranja na primarnom objektivu. To omogućuje korištenje šireg raspona kamera u usporedbi s originalnim modelom i olakšava fokusiranje kada je teleskop u upotrebi. Teleskop ima krug slike od 16 mm, što je idealno za kamere s čipovima veličine poput IMX 533 i 585. Iako malen, dug samo 15,7 inča (40 cm), HAC125DX nudi snažnu platformu za snimanje kako za početnike tako i za napredne fotografe.

Radno vrijeme

Ponedjeljak
ZATVORENO
Utorak
9.00 - 17.00
Srijeda
9.00 - 17.00
Četvrtak
10.00 - 18.00
Petak
10.00 - 18.00
Subota
9.00 - 13.00
Nedjelja
ZATVORENO
CorvusPay
Visa
Mastercard
Maestro
Discover
Google Pay
Apple Pay
© 2024. Teleskop centar. Sva prava pridržana.
Izrada: Kosinus